Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan Club

Aranan Hersey Burda!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Atlas da izledi

YazarMesaj
GuLbenCi_ea

GuLbenCi_ea

Kadın Mesaj Sayısı : 133

Atlas da izledi Empty
MesajKonu: Atlas da izledi   Atlas da izledi Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:43 pm

Oğlu Atlas'ın ilk kez sahnede izlediği Gülben Ergen, bir şarkıda da Mazhar Alanson'la düet yaptı.

Atlas da izledi 5934674 Atlas da izledi 5934677

Gülben Ergen, 2008 yazının İstanbul'daki ilk konserinde Kuruçeşme Arena’da sahneye çıktı. Sanatçı, hayranlarına ilk sürprizi, özel tasarlanmış sahnesi ile yaptı. Kuruçeşme Arena’nın sahnesi catwalk ile uzatılmış, içine yerleştirilen basamaklar ile orkestra ve dansçılar için farklı alanlar yaratılmış ve özel olarak ışıklandırılmıştı. İkinci sürpriz ise Ergen’in özel tasarlanmış rasta saçlarıydı. Konserin ilk bölümünde Serdar Başbuğ imzalı kostümü ile çıkan Ergen ikinci bölümde Canan Yaka imzalı kostümünü giydi.

MAZHAR'LA DÜET

Atlas da izledi 5934675

Konserin büyük sürprizi Mazhar Alanson sahneye çıkmadan önce, Gülben Ergen’in Alanson’a sürprizi vardı. Gülben Ergen MFÖ’nün “Mecburen” şarkısını seslendirdi. Ve ardından Mazhar Alanson sahneye geldi, iki ünlü isim birlikte “Yandım Yandım” şarkısını seslendirdi. Gülben Ergen’i izleyenler arasında ünlü sanatçının annesi Gülser Ergen ile Atlas Bebek de yer aldı. Torunu Atlas’ı kuçağına alan anne Gülser Ergen, “En mutlu anımı yaşıyorum" dedi.

Atlas da izledi
1 sayfadaki 1 sayfası