Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan Club

Aranan Hersey Burda!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Necla Hanım'la barıştık

YazarMesaj
GuLbenCi_ea

GuLbenCi_ea

Kadın Mesaj Sayısı : 133

Necla Hanım'la barıştık Empty
MesajKonu: Necla Hanım'la barıştık   Necla Hanım'la barıştık Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:40 pm

Ferdi Tayfur, dün Zeytinburnu'nda verdiği konserde Necla Nazır'la barıştığını açıkladı.

Necla Hanım'la barıştık 5940033

Konsere kızı Tuğçe ile gelen Tayfur, "30 yıllık eşimi bırakmak bana yakışmaz" dedi.
Ayrı yaşadık kafamızı dinledik
İstanbul'da yaklaşık üç yıldır konser vermeyen Ferdi Tayfur, Zeytinburnu Belediyesi'nin önceki akşam Zeytinburnu Stadyumu'nda düzenlediği toplu nikâh şöleninde sahneye çıktı. Konsere Necla Nazır'dan ayrılma kararı aldığı dönemde kendisini sert bir dille eleştiren kızı Tuğçe ile gelen Tayfur, "Bir müddet Necla Hanım ile ayrı yaşadık, kafamızı dinledik. Artık her şey düzeldi" dedi.
Artık evime dönebilirim
"Evlatlarım, bana her zaman her konuda destek oldular. Kızım artık yanımdan hiç ayrılmıyor" diyen Tayfur şunları söyledi: "Daha önce de Necla Hanım ile resmi nikah yüzünden tartışmıştık ama hiçbiri basına yansımamıştı. Necla Hanım benim 30 yıllık eşim, ondan ayrılma diye bir şey söz konusu olamaz. 30 yıllık eşimi bırakmak bana yakışmaz. Necla Hanım'la barıştık. İstediğim zaman evime dönebilirim. dedi.

Necla Hanım'la barıştık
1 sayfadaki 1 sayfası