Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan Club

Aranan Hersey Burda!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Okan otursa farklı olurdu

YazarMesaj
GuLbenCi_ea

GuLbenCi_ea

Kadın Mesaj Sayısı : 133

Okan otursa farklı olurdu Empty
MesajKonu: Okan otursa farklı olurdu   Okan otursa farklı olurdu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:38 pm

M. Ali Erbil, kucağına oturduktan sonra barış imzaladığı Gülben Ergen'le bir kez daha aynı sahneyi paylaştı. Erbil, "Okan Bayülgen otursaydı durum farklı olurdu" diyerek 'kucak tartışması'na yeni bir boyut getirdi.

Okan otursa farklı olurdu 5940167

İŞTE BÖYLE BARIŞTILAR
Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden önce geçtiği için Gülben Ergen'in "Sürpriz" programına katılmaktan vazgeçmiş, programın yapımcısı Okan Bayülgen ve sunucusu Gülben Ergen'le arası açılmıştı. Gülben Ergen, iki hafta önce Kıbrıs'ta aynı sahneyi paylaştığı M. Ali Erbil'in kucağına oturarak aradaki buzları eritmiş, ancak bu kez de eleştirilerin hedefi olmuştu. "Basın olayı köpürttü. Açıkçası bu konu yüzünden yakın dostlarımdan bile eleştiri aldım. Keşke uzaktan el sallasaymışım. O da yetermiş barışmaya" diyerek pişmanlığını dile getiren Gülben Ergen'le M. Ali Erbil, geçtiğimiz hafta sonu yine Kıbrıs'taki Kaya Artemis Otel'de aynı sahneyi paylaştı. Ancak ikili bu kez yanyana gelmemeye özen gösterdi.
Yüzde 47 kızmıştır
Sahneye Gülben Ergen'den önce çıkan Mehmet Ali Erbil, konuyla ilgili tepkiler için "Tabii ki yüzde 47 oy oranı var. Yüzde 47 bu olaya kızmıştır. Ben Gülben'i zorla kucağıma oturtmadım. Kendisi oturdu. Eşim kızmadı, başkası olsa kızardı. Kucağımdan itse miydim. Mustafa Erdoğan'ın tepkisi tabii ki olmuştur. Okan Bayülgen kucağıma otursaydı durum farklı olurdu" dedi. Erbil'den sonra sahneye çıkan Ergen ise, "Abartılacak bir şey yok. Sadece bir şakaydı" diye konuştu.

Ergenekon esprisi
M. Ali Erbil, gündemdeki Ergenekon soruşturmasıyla ilgili, "Ergenekon bayramınız kutlu olsun. Türkiye'de er demeye bile çekiniyorum. Duydunuz mu son olarak da Fatih Ürek gözaltına alınmış" esprisi herkesi güldürdü.

Okan otursa farklı olurdu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-