Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan Club

Aranan Hersey Burda!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sünnet olmak için 16 yıl bekledim

YazarMesaj
GuLbenCi_ea

GuLbenCi_ea

Kadın Mesaj Sayısı : 133

Sünnet olmak için 16 yıl bekledim Empty
MesajKonu: Sünnet olmak için 16 yıl bekledim   Sünnet olmak için 16 yıl bekledim Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:35 pm

İbrahim Tatlıses, Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen 15'inci Geleneksel Sünnet Şöleni'nde sahneye çıktı.

Sünnet olmak için 16 yıl bekledim 5934726

Tatlıses, yaklaşık 25 bin kişinin katıldığı şölende sevilen parçalarını seslendirerek, sünnet çocuklarına ve velilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konser alanına ambulans ile gelen Tatlıses, "Ben 16 yaşında sünnet oldum. Fazla masraf olmasın diye sünnet olmam için amca çocuğunun doğması beklendi. Bizim zamanımızda böyle toplu sünnet şölenleri yoktu." diyerek sünnet anısını anlattı. Konserinde kürtçe şarkılara da yer veren Tatlıses, müzikle siyasetin karıştırılmaması gerektiğini vurguladı. Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç, sanatçıya "İmparator" yazılı milli takım forması ile bir tablo hediye etti. Yoğun güvenlik önlemlerinin dikkat çektiği konserde İbrahim Tatlıses, geldiği gibi konser alanından yine ambulansla ayrıldı.

Sünnet olmak için 16 yıl bekledim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-