Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arda Turan Fan Club

Aranan Hersey Burda!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Gzdé-99

Gzdé-99

Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu Empty
MesajKonu: Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu   Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 5:51 pm

Galatasaray’a Kartalspor’dan transfer olan genç oyuncu Yaser Yıldız Almanya kampında Galatasaray TV’nin sorularını cevaplandırdı. Yaser, Türkiye’nin en büyük taraftarı olan Galatasaray taraftarının önüne çıkacağı günü heyecanla beklediğini söyledi.

Yeni bir transfer olarak takımla birlikte olduğun 15 günlük süreci değerlendirir misin?
Gerçekten herkes çok sıcak kanlı, beklediğimden çok daha iyi ortam. Gayet iyi gidiyor kamp 15 gün içersinde ben de yavaş yavaş alıştım takıma, çok güzel bir ortamımız var. İlk geldiğimde ister istemez heyecanlıydım. Büyük bir camia heyecan oldu ama yavaş yavaş atıyorsun. Hocalar çok kaliteli ve çok eğlenceli insanlar, inşallah takım iyi daha iyisi olacak.

Takım arkadaşlarınla ilk diyalogların nasıldı?
Herkes çok iyi olduğu için herkesle görüşüyorsun. Takım kaptanları iyi bir ağabeylik yapıyor.

Geçen yıl Galatasaray’ı izlerken nasıl değerlendirdin. O takımın içinde olmak istedin mi?
Çok iyi takımdı ve çok iyi mücadele ediyorlardı.

Mevki olarak Yaser Yıldız’ı taraftarlar merak ediyor tam olarak nerde oynuyorsun?
Santrafor gibi ama gezici bir santrafor gibi oynuyorum. Kenarlara giden orta kesen ama yeri geldiğinde pivot santrafor gibide oynayabiliyorum.

Galatasaray bu sezon seninle birlikte yeni transferler yaptı. Harry Kewell transferi çok konuşuldu. Sen bu transferle ilgili olarak genç bir oyuncu olarak neler söyleyeceksin?
Gerçekten çok kaliteli bir futbolcu. Dünya çapında bir futbolcu, takıma da çok katkısı olacağına inanıyorum. Hep beraber bunu göreceğiz.

Milli takımdaki oyuncuların da gelmesiyle tam kadro olarak çalışmaya başlayacaksınız. Bu sezon için forma şansı olarak kendini nasıl değerlendiriyorsun?
Ben çalışacağım, Hocada şan verirse oynamayı umuyorum.

Örnek aldığın bir futbolcu var mı?
Örnek aldığım bir futbolcu yok.

Yaser Yıldız’ın bu seneki hedefi nedir?
Takımımda forma giymek. Ondan sonra milli takıma seçilmek.

Forma numarası olarak kaçı giyeceksin. O numaranın bir özelliği var mı?
17 numaralı formayı giyeceğim. Hayır, benim için çok önemli bir özelliği yok.

Galatasaray için sence bu yıl Avrupa’da hedef ne olmalı?
Galatasaray’ın inanıyorum ki bu yıl çok iyi yerlere gelecek. Çok güzel bir ortamımız var, milli takımdan gelenler ve yeni transferlerle çok iyi durumda olacağımızı düşünüyorum.

Süper ligdeki diğer takımların gücünü nasıl görüyorsun Galatasaray’ın şansı nedir?
Futbolda hiç bir şey belli olmuyor ama gerçekten bizim takımımız çok kuvvetli bir takım. Bu senede şampiyon olacağımıza inanıyorum. Taraftarın önüne çıkacağım günü heyecanla bekliyorum.

Taraftarlara mesajın nedir?
Türkiye’nin en büyük taraftarının önüne çıkacağım günü merakla bekliyorum.
ezgi_arda
Admin
ezgi_arda

Kadın Mesaj Sayısı : 262

Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu   Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 6:58 pm

p.için saol tatlım

Yaser Yıldız GS TV'ye Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-